Regionale EPD-acties op dinsdag 20 maart 2012

Op dinsdag 20 maart organiseert zij-kant, de progressieve vrouwenbeweging, de achtste editie van Equal Pay Day. Equal Pay Day is de dag tot wanneer vrouwen langer moeten werken om op jaarbasis evenveel te verdienen als wat mannen in één jaar al ontvingen.

Om de loonkloof aan te klagen, voert zij-kant die dag in samenwerking met de Vlaamse ABVV-gewesten en de jongerenbeweging Animo actie op verschillende openbare plaatsen in Vlaanderen en Brussel.

 

Coördinatie nationaal:

Vera  Claes, nationaal secretaris zij-kant, 0477/ 65 54 63, vera.claes@zij-kant.be

 

 

Regionale acties:

Antwerpen (contactpersoon Vera Claes, nationaal secretaris zij-kant, 0477/65 54 63, vera.claes@zij-kant.be):

  • 7u30 – 9u:  Centraal Station
  • 9u30 – 11u: in en rond Stadscampus UA en Artesis Hogeschool, campus Paardenmarkt
  • 11u30 – 13u: Ossenmarkt

Turnhout (contactpersoon Joeri Hens, algemeen secretaris Mechelen-Kempen, 0474/49 02 53, joeri.hens@abvv.be):

  • 7u – 8u30: Station Turnhout
  • 11u – 13u: Grote Markt Turnhout

Mechelen (contactpersoon Eline Gijselings, Animo Mechelen, 0472/64 67 38):

  • 8u-9u: Lessius Hogeschool, Zandpoortvest

Brussel (contactpersoon Hannelore Goeman, ondervoorzitter sp.a-Brussel, 0486/65 90 10, hannelore_goeman@s-p-a.be):

  • 7u30 – 9u: Centraal Station

West-Vlaanderen (coördinatie provinciaal: Erik Vandeursen, provinciaal secretaris ABVV, 056/268 279, erik.vandeursen@abvv-wvl.be):

Oost-Vlaanderen (coördinatie provinciaal: An Pauwels, Curieus Oost-Vlaanderen, 0485/58 05 22, an.pauwels@s-p-a.be en Kris Michiels, coördinator vorming ABVV Oost-Vlaanderen, 0472/57 24 01, kris.michiels@abvv.be):

  • 7u30: Sint-Pietersstation Gent
  • 11u30: studentenrestaurant De Brug, Sint-Pietersnieuwstraat, Gent
  • 8u: Koninklijk Atheneum, Parklaan, Sint-Niklaas
  • 7u30: Station Dendermondeo ’s ochtends: Station Eeklo, station Aalst, station Oudenaarde

Limburg:

  • Hasselt, Kolonel Dusartplein: 3 actiemomenten: 7u30-8u30, 12u-13u, 15u30-17u (contactpersoon Daphne Tubee, 0499/86 50 03, daphne.tubee@limburg.s-p-a.be)

Vlaams-Brabant (coördinatie provincie: Diana Minten, diversiteitsconsulent ABVV Vlaams-Brabant, 0494/30 50 94, diana.minten@abvv.be):

  • 6u30: Diegem Station
  • 12u30: Leuven Alma 2

Lees hier meer over Equal Pay Day 2012.

Bekijk de foto’s van de acties:

 

Geplaatst in Nieuws en getagd met , , , , .

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.